Project Le Guess Who?
Locatie: dB's
Aanvang: 21:00 uur
Entree: gratis
Voor Project Le Guess Who? worden een 6 tal muzikanten uit verschillende muzikale disciplines uitgenodigd om ‘s middags met elkaar te repeteren en ‘s avonds een eenmalig optreden te geven. Een muzikant wordt aangewezen als sessieleider. De sessieleider draagt zorg voor de muzikale context van de avond; bedenkt een concept, uitgangspunt of schrijft muzikale ideeën uit.
Alle deelnemers aan Project Le Guess Who? hebben hun sporen verdiend. Door samen te spelen met andere muzikanten uit verschillende muzikale disciplines worden ze uitgedaagd om nieuwe vormen en structuren te creëren. Project Le Guess Who? zal dan ook altijd vooruitstrevend, verassend en uniek zijn. Verder zullen er tijdens project Le Guess Who? instrumenten van Yuri Landman worden gebruikt.
Dit jaar zijn de volgende artiesten tot nu toe bevestigd:
Shoca (New Earth Group) - Sax (Bariton/Tenor)
Michiel Kleine (Adept/Eklin) - Gitaar/Electronica
Leon Caren (The Moi Non Plus, Blues Brother Castro) - Drums
Zo snel mogelijk zullen wij de overige twee artiesten bekendmaken.
Vorig jaar speelde Kyteman samen met Simon Angell (Patrick Watson), Erika Alexandersson (Loney, Dear) en Daniel Rose (C’mon & Kypski)
Box Elders
Na afloop volgt het optreden van Box Elders! Powerpop met een rafelig punkrock randje uit de USA op Goner Records en protegés van de heer Jay Reatard. Het recente “Alice and Friends” is op het eerste gehoor niet de makkelijkste plaat, maar bij de tweede keer luisteren laten de nummers je niet meer los! Lees hier verder.
